Wellness centrum Skyland | St. Joseph Royal Regent Hotel
  • cs
  • en
  • de
  • ru

Wellness s vířivkou ve výšinách

Skyland

Velmi příjemným doplňkem léčení v hotelu Royal Regent je každodenní relaxace v unikátním wellness centru Skyland, které se rozprostírá po celém nejvyšším patře hotelu. K dispozici je finská sauna, parní sauna a mořská sauna, ledová lázeň, jacuzzi, to vše s přímým výhledem na lázeňské centrum. Hlavním lákadlem je však velký bazén o rozměrech 15 x 6 metrů pod prosklenou střechou. A nechybí ani odpočinková zóna s barem.

sauny

rozměr bazénu (m)

telefonní linka

Už jste někdy plavali tak blízko hvězdám?

Bazén v nejvyšším patře hotelu s protiproudem a vodopády nabízí jediněčné místo pro Vaši relaxaci. Díky prosklenému stropu takřka pod širou oblohou.

Časové schéma služeb Skylandu

Vedle níže uvedených služeb nabízí wellness centrum také bazénové atrakce.

Bazén

9:00-21:00

Whirlpool

9:00-20:00*

*od 14:00 do 17:30 je whirlpool uzavřen

Sauny

14:00-21:00

Tři sauny

Finská sauna

Teplota vzduchu se pohybuje mezi 75° a 90° C. Vlhkost vzduchu 20 až 35 % se vytváří poléváním rozpálených kamenů

Parní sauna

Teplota vzduchu se pohybuje mezi 40-60° C a vlhkost vzduchu je 40 až 65 %. Pára je vhodná k inhalaci a obsahuje výpary z bylinek nebo esenciálních olejů, dobře se prokrvuje pokožka.

Mořská sauna

Teplota vzduchu se pohybuje jen okolo 35° C a klima podobné mořskému má blahodárné účinky na dýchací cesty. K přípravě se používá koncentrovaná mořská sůl.

Whirlpool a ledová lázeň

Voda je skvělým rehabilitačním prostředkem. Ponořením se do vířivé vany si dopřejete skvělou relaxaci, masážní trysky zaručují prokrvení namáhaných svalů celého těla. Ve vodě o teplotě kolem 35° C dochází k regeneraci šlach a kloubů, uvolnění mysli, odbourání úzkosti, napětí a deprese.
Stimuluje se imunní systém, celé tělo příjemně relaxuje a dochází k navození jedinečné atmosféry. K účelné masáži pomocí vířivých a provzdušněných proudů patří i fáze oddechu. Ta má přispět ke vstřebání právě absolvovaných vjemů a přípravě těla na další cyklus. Ve Skylandu si ji při dobrém počasí můžete vychutnat na terase s jedinečným výhledem na město.

Nádherná terasa s barem

Pověstnou třešničkou na dortu celého centra je nejvýše položená wellness terasa v Karlových Varech s nádherným výhledem a možností celodenní relaxace na slunci i ve stínu. Pravoslavný kostel, Dianu, Tři kříže, Westend a další zajímavosti budete mít jako na dlani. Navíc si můžete v přilehlém baru Skyland objednat příjemné osvěžení v podobě koktejlu nebo sladký zákusek.

Další naše služby pro harmonii duše a těla

Hotel Royal Regent nabízí wellness centrum Skyland, ale také posilovnu s tělovičnou Fitness + Gym, kosmetický salon krásy Four Elements of Beauty a masážní salon Sambutan.

Který komfort vyhovuje Vám?

Pin It on Pinterest