Bodycare Studio Sambutan | St. Joseph Royal Regent Hotel
  • cs
  • en
  • de
  • ru

Tajemství Thajské techniky

Sambutan

Thajská masáž je účinným prostředkem jak pro léčbu svalových potíží, tak i pro léčbu chronických onemocnění. Je založena na uvolnění energetických drah v těle a spočívá ve vyvíjení tlaku na akupresurní body, svaly a šlachy v kombinaci s nenásilným protahováním končetin a páteře. Masérka, užívající při masáži nejen dlaní a prstů, ale také předloktí, loktů, chodidel či kolen, postupně zbaví vaše tělo napětí a zajistí tak harmonický soulad všech jeho částí.

telefonní linka

otevírací doba

Dokonalé uvolnění cestou do Thajska a zpět

Dokonalé provedení tradiční thajské masáže je založeno na mnohaletých zkušenostech thajských masérek a jejich znalosti energetických drah v těle. Naše masérky v sobě všechny tyto předpoklady spojují, můžete si být jisti, že blahodárné účinky na sobě pocítíte téměř okamžitě.

Thajská masáž svíčkou

Mandlový a kokosový olej ve spojení s bambuckým máslem, nejrafinovanějšími dary přírody obsažené ve svíčce, která taví tyto speciálně vybrané substance pro péči o Vaše tělo. Masáž je doplněna o pepřový peeling chodidel a bylinnou parní lázeň, která vyživující a intenzivně hydratující účinky na pleť.

Thajská masáž zad

Kombinace masážních technik je zaměřena na odstraňování jednorázových i chronických bolesí zad. S použitím uvolňujících mastí z mentolu a kafru se odbourávají blokace a tenze v celé oblasti zad, šíje a ramen. Tento typ terapie sloužil dříve pro relaxaci jezdců po dlouhém pobytu v sedle koní.

Tibetská masáž

Výborná procedura pro ty, kteří mají sedavé zaměstnání, bolesti kloubů, zad a krční páteře nebo celulitidu. Během masáže dochází k silné drenáži tekutin; aromaterapie vytahuje toxiny, očišťuje tělo a vyhlazuje kůži.

Thajská aroma masáž

Revitalizační masáž pomocí aroma olejů z výtažků levandule, růžového dřeva, eukalyptu a máty spojená s akupresurou a reflexologií, doplněná inhalací vonných olejů z esencí červeného pomeranče, asntalového dřeva a jasmínu pomocí aromalamp. Tento typ terapie je zaměřen na uklidnění a dosažení stavu harmonie ducha (inhalací) a těla (masážní technikou). Jednalo se o nejoblíbenější druh thajské masáže na čínském i japonském císařském dvoře.

Thajská masáž lávovými kameny

Jedná se o starodávnou, mýtickou čínskou masáž. K této terapii se používá 53 hladkých lávových kamenů vyvržených horou z dračí sluje, které se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejema dvěma největšími kameny, které se drží v dlani. Pro muže se používá olej z esencí jasmínu, santalového dřeva a limety, pro ženy pak olej z výtažků marocké růže a růžového dřeva. Teplo prostupuje do celého těla, kde způsobuje úplné uvolnění a nabití organismu. Nabízíme i různé kombinace klasické masáže spojené s masáží lávovými kameny.

Klasická thajská masáž

Tradiční thajská chrámová masáž označovaná v thajštině slovem “nuat”. Jedná se o soubor mistrných technik, při kterých se pomocí manipulačních cviků a kupresury na energetické body těla, uvolňuje napětí a bolest svalů, šlach a kloubů. Přináší celkovou relaxaci, pocit nově nabité vitality a duševní rovnováhy.

Thajská masáž nohou

Masáž dolních částí nohou pomocí akupresurních tlaků se zaměření mna oblast chodidel. Reflexologie spojená s masáží od prstů nohou až ke kolenům pomocí stoprocentního esenciálního oleje z výtažků tymiánu, manuky, citronové trávy, balzámu z eukalyptu, rozmarýnu, máty a květu kaštanu. Ideální pro odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou. V dnešní době je oblíbená i pro své léčebné účinky a omezení rizika tvorby cibilizačních chorob spojených s poruchami krevního oběhu.

Thajská bylinná masáž

Starobylá thasjká bylinná masáž, ve které se používají plátěné váčky naplněné směsí bylin a trav s aroma látkami podle šest století starých receptur. V parní lázni nahřáté balíčky se přikládají na místa, ve kterých se soustředí napětí a bolest. Následuje uvolňující masáž pomocí aromatickýh olejů z exktraktů jasmínu, santalového dřeva a limety. Výsledkem je mimo celkového uvolnění celého těla také pocit pozitivního nabytí mysli.

Thajská bambusová masáž

Bambusová masáž s exkluzivní technikou vytvořenou společností Gerard’s má uvolňující, zklidňující, obnovující a drenážní vlastnosti. Tato silně působící masáž s výraznou bio stimulující a obnovující charakteristikou je určena na tělo i na obličej. Je možné ji provádět na určitých, předem určených zónách, před léčbou, nebo jako závěrečnou proceduru. Je to masáž, která podporuje zdraví, je ideální pro muže (zvlášť pro sportovce díky stimulaci nervových a svalových funkcí a krevního oběhu, zesilují se tak uvolňující a zklidňující vlastnosti masáže), tak i pro ženy (zvláště pro ty, které trpí celulitidou s otoky nebo fibrózou, díky zesílení drenážních a obnovujících vlastností).

Další naše služby pro harmonii duše a těla

Hotel Royal Regent nabízí masážní salon Bodycare studio Sambutan, unikátní wellness centrum Skyland v nejvyšším patře hotelu, kosmetický salon krásy Four Elements of Beauty a posilovnu s tělocvičnou Fitness + Gym.

Který komfort vyhovuje Vám?

Pin It on Pinterest