Recenze a ocenění | St. Joseph Royal Regent Hotel
  • cs
  • en
  • de
  • ru

Napsali Nám

Recenze a ocenění

Snažíme se všem svým hostům a zákazníkům trvale nabízet špičkové služby a prvotřídní ubytování. Jsme hrdí, pokud nás naši hosté ocení a o svou spokojenost se podělí. Na této stránce naleznete výběr zákaznických recenzí a také seznam ocenění, která jsme za krátkou dobu existence našeho hotelu získali.

Vybraná hodnocení od našich hostů

Naší největší chloubou jsou spokojení hosté, níže jsme vybrali malou ochutnávku toho, jak hotel St. Joseph Royal Regent vnímají naši hosté.

Bylo to moc hezké překvapení objevit ve Varech Váš utulný hotel s příjemnou atmosférou a vstřícným personálem!Moc děkujeme s Maminkou panu kuchařovi Jiřímu, velice jsme si pochutnali. Také děkujeme za přátelský přístup panu recepčnímu(noční)panu Honzovi!A je to moc fajn , že jsou na světě takové lidi jako paní Martinka ,která rozdává pozitivní náladu.Jsem velice motivovaná na delší lečebný pobyt ve Vašem hezkým hotelu. Bydlím v Bavorsku a ráda přijedu! Česky se učím , doufám že omluvíte mi moje chybičky. Velice pozdravujeme pana Ředitele pana Jana Neveselého.

Regina Bohm

Hof, 11.05.2019

Moc děkujeme celému týmu hotelu za perfektní obsluhu, lásku a pochopení, speciálně pak Dr. Kochubey a masérům z masérny č. 7 a 10.
S pozdravem manželé Sapronovi

manželé Sapronovi

Moskva

Naprosto úžasný personál!Milý a profesionální, moc jsme si to zde užily,děkujeme
04.11.2018

Ivana Jedličková

Byl jsem poprvé ve Vašem hotelu. Líbilo se všechno: personál na jedničku. Stravování také výborné. Přeji celému týmu hotelu mnoho štěstí a úspěchů.
Těším se na další setkání, R. Isakov

R. Isakov

Moskva

Jela jsem poprvé do Karlových Varů. Moc jsem si to užila. Jídlo, pokoj, bazén byl super a personál byl příjemný – nebo-li báječný. Děkuji za krásný prožitý víkend!

Ilona Neff

Vice než 10 let jezdime do KV, velmi nám pomáhá voda a léčení. Už potřetí jsme vybrali váš hotel.
Nejlepši hotel! Perfektní léčení! Perfektní tým!
Moc děkujeme Andrejce v hotelové recepci – vítá hosty s obrovským nadšením. Stejně tak mladý a velmi pracovitý portýr Kirill. Děkujeme také Dr. Bazayevě a celému jejímu týmu. Děkuji Evě za svědomitou práci.
Perfektně pracuje tým restaurace v čele s Monikou! Velké poděkování řediteli hotelu, který pilně pracuje nejen ve své kanceláři, ale neustále dohlíží na celý hotel.
Těšíme se na nové setkání s Vámi.

rodina Busto

Byla jsem ve vašem hotelu poprvé a byla jsem překvapena personálem. Moc se mi líbily různé druhy van a takové věci jako například čokoláda před spánkem s přáním příjemné noci, či pozornost k narozeninám. Všude atmosféra lásky a pohodlí. Děkujeme Vašemu hotelu a ČR za vřelé přijetí.

Diana

Ufa

S přítelkyní jsme bydleli na pokoji č. 524 a moc děkujeme jak za léčení tak i za obsluhu. Všichni pracovníci hotelu jsou naprostí profesionálové. Zvláště pak děkujeme šéfkuchaři a servírce Monice, která pracuje v restauraci. Všech patří velký dík.

Moskva

Srdečně děkujeme celému týmu hotelu. Od prvního momentu v den příjezdu až do odjezdu jsme cítili skvělé chování od všech. Čistota na pokoji, kvalitní léčení, velmi dobrá organizace stravování – to vše jsme u Vás v hotelu našli. Obrovský dík patří doktorce Bazayevě i spa manažerce Světlaně, masérům i recepčním.
S pozdravem, Charitonovi Michail a Taisa (pokoj č. 623)

Charitonovi Michail a Taisa

Moskva

Byli jsme ve Vašem hotelu poprvé, dříve jsme jezdili do jiných hotelů v Karlových Varech, ale takovéto chování a služby zdravotního personálu, manažera restaurace a vůbec celého týmu hotelu jsme nikde jinde nepoznali. Moc děkujeme za úklid na pokoji č. 523, za laskavé ruce při léčení i recepčním. Přejeme Vám všem zdraví a štěstí!

Petrohrad

Jmenuji se Seljametova Marina a v hotelu Royal Regent jsem se léčila již celkem sedmkrát. Doktorka T. Bazayeva je vynikající lékařka, stejně tak i ostatní personál hotelu je velmi profesionální – sestry na procedurách, portýři, kteří jsou vždy ochotni pomoci – především Tomáš a Martin. Moc dekujeme všem.

Seljametova Marina

Moc děkuji za jedinečný odpočinek a léčení. Všechny poskytované služby jsou na jedničku. Na pokoji 624 vždycky perfektně uklizeno, vše vyměněno včas. Děkuji Markétě Háchové a Martině Doubkové Prchalové. Celému týmu hodně štěstí a zdraví. Těšíme se na další setkání! Kulagina Tamara

Ufa

Rodina Bryzgalovych velice děkuje vynikajícímu personálu, za vstřícné chováni a vysokou kvalitu poskytovanych služeb. Především děkujeme za kvalitní léčeni, a špičkové stravováni. Přejeme Vašemu hotelu mnoho úspěchů při dalším rozvoji. Moc dekujeme!

rodina Bryzgalových

Moc děkujeme celému týmu Vašeho hotelu za přístup a skvělé služby. S manželem již 10 let pravidelně navštěvujeme Karlovy Vary, ve Vašem hotelu jsme strávili již druhý pobyt. Výborné léčení, stravování, velmi příjemná obsluha v restauraci v čele s Monikou. Všem děkujeme za citlivý přístup!

manželé Azimovi

Moc dekujeme za vše! Všechno bylo super! Dekujeme celému týmu hotelu. Těšíme se na další setkání, zůstaňte stále stejně perfektní.

Rodina Kulikovych

Oděsa, Ukrajina

V tomto hotelu jsme už počtvrté a pokaždé se nám líbí více a více. Od děvčat v hotelové recepci při příjezdu, přes portýry. Láska a účast je cítit ve všem. Dostali jsme velmi dobrý pokoj, čistota a pořádek jsou samozřejmostí. Děkujeme pokojským. Stravování bylo taktéž bez chyby. Děkujeme šéfkuchaři a celému týmu v kuchyni, zejména Monice. Také doktorce Irině, lékařskému personálu, prostě všem.

Napište nám svůj názor na Váš pobyt

14 + 3 =

Navštivte nás!

Chcete se přesvědčit o službách našeho hotelu na vlastní kůži? Hotel Royal Regent nabízí všem hostům široké spektrum vysoce nadstandardních služeb v kategorii first class superior.

K Vašemu pobytu neodmyslitelně patří

Který komfort vyhovuje Vám?

Pin It on Pinterest