Pokusy | St. Joseph Royal Regent Hotel
  • cs

Karlovarská legenda v novém

Vítejte v hotelu St. Joseph Royal Regent

Lázeňský hotel kategorie first class superior St. Joseph Royal Regent vznikl na místě bývalého lázeňského domu pro kněze postaveného v roce 1889 a provozovaného pod názvem Kurhaus St.Josef. Svatý Josef podle staré legendy pomáhal svou přímluvou u Hospodina léčit zde pobývající lázeňské hosty, mezi které na přelomu 19. a 20. století patřila především tehdejší honorace. Pobývali zde vysocí církevní hodnostáři – kardinál van Rossum z Holandska, vídeňský kardinál Piffel, arcibiskup hrabě Zichy, biskup rumunský z Temešváru či pražský kardinál Dr. Karel Kašpar.

Od roku 2010 na bohatou lázeňskou tradici navazuje hotel St. Joseph Royal Regent, který ve své svěží, pro Karlovy Vary zcela atypické formě, nabízí svým hostům široké spektrum vysoce nadstandardních služeb v kategorii first class superior.

Který pokoj si vyberete Vy?

Vyberte si některý z 81 stylově zařízených pokojů. Každý pokoj je vybavený širokoúhlým LCD televizorem, Pay TV, trezorem, minibarem, přímým telefonem, fénem a bidetem. Hotel St. Joseph Royal Regent nabízí také 3 prestižní apartmány s vlastními terasami – Royal Suite, Madison Suite a Penthouse Suite.

Komplexní lázeňská léčba

Komplexní lázeňská péče pro dospělé

V rámci programu komplexní lázeňské péče má klient zaplaceno 17 procedur týdně (6 hlavních a 11 vedlejších) vč. 1 lékařského vyšetření týdně. Po dohodě s ošetřujícím lékařem je samozřejmě možné si za příslušný doplatek rozšířit počet a spektrum čerpaných procedur či vyšetření a lékařských konzultací.

Screening zdarma

Všem klientům léčícím se nejméně 11 nocí (tj. 12 dní) nabízíme základní laboratorní screening v balíčku zdarma.

Komplexní lázeňská péče pro děti do 12 let

V St.Joseph’s Spa poskytujeme kvalifikovanou léčbu i pro děti do 12 let, a to za pomoci specializovaného dětského lékaře – pediatra, který je zárukou smysluplného a úspěšného léčení dětí, aniž by vzniklo riziko poškození vyvíjejícího se dětského organismu.

Týdenní léčebný program dětí do 12 let obsahuje 10 procedur a i zde – stejně jako u dospělých – lze počet procedur po dohodě s lékařem rozšířit. Dolní hranice není striktně stanovena, ale doporučujeme léčit děti od 6 let. Děti starší 12 let budou léčeny jako dospělí.

Jedinečný prostor pro jedinečné zážitky

Restaurant Mayflower

Prostorný restaurant nabízí stravování formou bohatých švédských stolů a pravidelnou živou hudební produkci

Lobby Bar Regent's Club

Lobby bar Regent’s Club v moderním designu a jedinečnou atmosférou doplňují tři venkovní terasy

Potřebujete poradit s výběrem?

9 + 14 =

Telefon

Recepce: 00420 353 363 111
Rezervace: 00420 353 363 124

Email

reception (@) royalregent.cz
reservations (@) royalregent.cz

Fax

Fax: 00420 353 363 112

Pin It on Pinterest