Pokoje | St. Joseph Royal Regent Hotel
 • cs
 • en
 • de
 • ru

Pokoje Pro váš Přepych a Pohodlí

Hotelové pokoje

K výběru mají hosté celkem sedm kategorií pokojů. Každý z pokojů nabízí v precizně řešeném designovém interiéru široké spektrum vysoce nadstandardních služeb z kategorie first class superior. S jednotlivými kategoriemi se můžete seznámit níže.

Hosté ubytovaní v hotelu St. Joseph Royal Regent mají možnost využívat všech služeb hotelu – špičkový balneoprovoz St. Joseph’s Spa, unikátní hotelové wellness centrum v nejvyšším patře hotelu, několik restaurací nebo fitness zařízení.

hotelových pokojů

prestižní apartmány

podlaží

Vyberte si kategorii ubytování, tak aby vyhovovala právě Vám

Ať už si vyberete kteroukoliv kategorii pokoje, můžete si být jisti, že na svém pokoji naleznete veškeré standardní hotelové vybavení. Navíc nabízíme další nadstandardní služby, které uspokojí i hosty s nevšedními požadavky.

Suite

Prestižní dvoupokojové apartmá s vlastní terasou o celkovém rozměru 42 metrů čtverečních s oddělenou toaletou a balkónem. Postel má rozměr 200×210 cm, rozkládací sofa může sloužit jako komfortní přistýlka. Celkem 3 apartmány Suite nesou názvy Royal Suite, Madison Suite a Penthouse Suite. 

Pokoje Vista Grand

Dvoulůžkový pokoj o celkovém rozměru minimálně 26 metrů čtverečních s nádherným výhledem na Karlovy Vary. Postel má rozměr 200×210 cm, rozkládací sofa může sloužit jako komfortní přistýlka. V hotelu se nachází celkem 5 pokojů Vista Grand.

Pokoje Superior

Dvoulůžkový pokoj o celkovém rozměru minimálně 26 metrů čtverečních, s postelí o rozměru 200×210 cm. Některé pokoje jsou s rozkládacím sofa, které může sloužit jako komfortní přistýlka. V hotelu se nachází celkem 27 pokojů Superior.

Pokoje Classic

Dvoulůžkový pokoj o celkovém rozměru minimálně 23 metrů čtverečních, s postelí o rozměru 200×210 cm. V hotelu se nachází celkem 10 pokojů Classic.

Pokoje Single

Jednolůžkový pokoj o celkovém rozměru minimálně 16 metrů čtverečních, s komfortní postelí o rozměru 140×210 cm. V hotelu se nachází celkem 7 pokojů Single.

Praktické informace

 • Zhruba polovina pokojů ve všech kategoriích je vybavena vanou, polovina sprchou.
 • K dispozici jsou „connecting rooms“ dvou pokojů Discount, které se nacházejí v budově B.
 • Třetí osoba na pokoji může být ubytována v pokojích kategorií Superior, Vista Grand, Suite.
 • Dětská postýlka pro děti do 2 let je k dispozici zdarma.
 • Všechny pokoje jsou nekuřácké. V případě požadavku doporučujeme objednat pokoj s balkonem za doplatek.
 • K dispozici je parking, který se nachází mimo hotel. Parking má omezenou kapacitu, parkovací místo je nutné v předstihu potvrdit hotelem.

Informace k rezervacím

 • Rezervace pokoje s balkonem na vyžádání (dle dostupnosti) za příplatek.
 • Rezervace konkrétního pokoje na vyžádání (dle dostupnosti) za příplatek.
 • Balkony jsou k dispozici pouze v některých pokojích výše uvedených kategorií.
Doplňkové služby a ceny
Příplatek za rezervaci pokoje s balkónem (cena za pokoj a noc)15 EUR
K zapůjčení žehlicí komplet (cena za pokoj a noc)5 EUR
K zapůjčení DVD přehrávač (cena za pokoj a noc)9 EUR
K zapůjčení varná konvice (cena za pokoj a noc)5 EUR
Parking (cena za auto a noc)15 EUR
Snídaně na pokoj

Kontinentální snídaně á 200 Kč

Croissant (3 ks), máslo, meruňkový džem, konvička kávy s mlékem nebo čaj s citrónem, čerstvá šťáva z ovoce (pomeranč, grapefruit, jablko, mrkev)

Klasická karlovarská snídaně á 300 Kč

Banketka (2 ks), máslo, šunka, meruňkový džem nebo med, konvička kávy s mlékem a cukrem, čerstvá šťáva z ovoce (pomeranč, grapefruit, jablko, mrkev)

Wellness snídaně á 400 Kč

Kompletní kontinentální snídaně, 150 g cornflakes s mlékem, ovoce nebo přírodní jogurt

Grand Royal Regent snídaně á 500 Kč

Kompletní Wellness snídaně, sýrová mísa se šunkou, vařené vejce dle přání, pečená slanina nebo vídeňský salát nebo pečená slanina s vejci, ovocný salát

CHECK-IN

Po individuální dohodě a s ohledem na obsazenost je možný Early check-in již od 11:00, a to bez příplatku. Pro Early check-in mezi 8:00 a 11:00 je nutné připlatit 50% ceny pokoje. Pro Early check-in před 8:00 je nutné připlatit 100% ceny pokoje.

CHECK-OUT

Po individuální dohodě a s ohledem na obsazenost je možný Late check-out až do 15:00 (bez příplatku). Pro Late check-out mezi 15:00 a 18:00 je nutné připlatit 50% ceny pokoje. Pro Late check-out po 18:00 je nutné připlatit 100% ceny pokoje.

K Vašemu pobytu neodmyslitelně patří

Pin It on Pinterest