• cs
 • en
 • ru

Pokoje Pro váš Přepych a Pohodlí

Hotelové pokoje

Pokoje hotelu St. Joseph Royal Regent se rozprostírají v obou budovách – Royal Tower a Regent Tower. K výběru mají hosté celkem šest kategorií pokojů. Každý z pokojů nabízí v precizně řešeném designovém interiéru široké spektrum vysoce nadstandardních služeb z kategorie first class superior. S jednotlivými kategoriemi pokojů se můžete seznámit níže.

Hosté ubytovaní v hotelu St. Joseph Royal Regent mají možnost využívat všech služeb hotelu – špičkový balneoprovoz St. Joseph’s Spa, unikátní hotelové wellness centrum v nejvyšším patře hotelu, několik restaurací nebo fitness zařízení.

hotelových pokojů

prestižní apartmány

podlaží

Jedinečná atmosféra plná pohody a klidu

Ať už si vyberete kteroukoliv kategorii pokoje, můžete si být jisti, že zažijete jedinečnou atmosféru plnou pohody a klidu. Navíc nabízíme další nadstandardní služby, které uspokojí i hosty s nevšedními požadavky.

Pokoje Single

Jednolůžkový pokoj o celkovém rozměru minimálně 16 metrů čtverečních, s komfortní postelí o rozměru 140×210 cm. V hotelu se nachází celkem 7 pokojů Single.
Detail

Pokoje Classic

Dvoulůžkový pokoj o celkovém rozměru minimálně 23 metrů čtverečních, s postelí o rozměru 200×210 cm. V hotelu se nachází celkem 21 pokojů Classic, některé s balkónem, jako twin s rozdělenými postelemi nebo v kombinaci s pokojem Superior jako propojené pokoje.
Detail

Pokoje Vista

Dvoulůžkový pokoj o celkovém rozměru minimálně 23 metrů čtverečních s nádherným výhledem na Karlovy Vary, s postelí o rozměru 200×210 cm. V hotelu se nachází celkem 14 pokojů Vista, některé s balkónem nebo lodžií a v kombinaci dvou pokojů Vista lze také rezervovat propojené pokoje.
Detail

Pokoje Superior

Dvoulůžkový pokoj o celkovém rozměru minimálně 26 metrů čtverečních, s postelí o rozměru 200×210 cm. Některé pokoje jsou s rozkládacím sofa, které může sloužit jako komfortní přistýlka. V hotelu se nachází celkem 31 pokojů Superior. Některé pokoje Superior jsou s balkónem, jako twin nebo v kombinaci s pokojem Classic jako propojené pokoje.
Detail

Pokoje Vista Grand

Dvoulůžkový pokoj o celkovém rozměru minimálně 26 metrů čtverečních s nádherným výhledem na Karlovy Vary. Postel má rozměr 200×210 cm, rozkládací sofa může sloužit jako komfortní přistýlka. V hotelu se nachází celkem 5 pokojů Vista Grand.
Detail

Suite

Prestižní dvoupokojové apartmá s vlastní terasou o celkovém rozměru 42 metrů čtverečních s oddělenou toaletou a balkónem. Postel má rozměr 200×210 cm, rozkládací sofa může sloužit jako komfortní přistýlka. Celkem 3 apartmány Suite nesou názvy Royal Suite, Madison Suite a Penthouse Suite.
Detail

Praktické informace

 • Zhruba polovina pokojů ve všech kategoriích je vybavena vanou, polovina sprchou.
 • K dispozici jsou „connecting rooms“ v kombinaci Vista – Vista a Superior – Classic.
 • Třetí osoba na pokoji může být ubytována v pokojích kategorií Superior, Vista Grand, Suite.
 • Dětská postýlka pro děti do 2 let je k dispozici zdarma.
 • Všechny pokoje jsou nekuřácké. V případě požadavku doporučujeme objednat pokoj s balkonem za doplatek.
 • K dipozici je vlastní parking přímo u hotelu.

Informace k rezervacím

 • Rezervace pokoje s balkonem na vyžádání (dle dostupnosti) za příplatek.
 • Rezervace konkrétního pokoje na vyžádání (dle dostupnosti) za příplatek.
 • Balkony jsou k dispozici pouze v některých pokojích výše uvedených kategorií.
Doplňkové služby a ceny
Příplatek za rezervaci pokoje s balkónem (cena za pokoj a noc)15 EUR
K zapůjčení žehlicí komplet (cena za pokoj a noc)5 EUR
K zapůjčení DVD přehrávač (cena za pokoj a noc)9 EUR
K zapůjčení varná konvice (cena za pokoj a noc)5 EUR
Parking (cena za auto a noc)15 EUR
Snídaně na pokoj

Kontinentální snídaně á 200 Kč

Croissant (3 ks), máslo, meruňkový džem, konvička kávy s mlékem nebo čaj s citrónem, čerstvá šťáva z ovoce (pomeranč, grapefruit, jablko, mrkev)

Klasická karlovarská snídaně á 300 Kč

Banketka (2 ks), máslo, šunka, meruňkový džem nebo med, konvička kávy s mlékem a cukrem, čerstvá šťáva z ovoce (pomeranč, grapefruit, jablko, mrkev)

Wellness snídaně á 400 Kč

Kompletní kontinentální snídaně, 150 g cornflakes s mlékem, ovoce nebo přírodní jogurt

Grand Royal Regent snídaně á 500 Kč

Kompletní Wellness snídaně, sýrová mísa se šunkou, vařené vejce dle přání, pečená slanina nebo vídeňský salát nebo pečená slanina s vejci, ovocný salát

CHECK-IN

Po individuální dohodě a s ohledem na obsazenost je možný Early check-in již od 11:00, a to bez příplatku. Pro Early check-in mezi 8:00 a 11:00 je nutné připlatit 50% ceny pokoje. Pro Early check-in před 8:00 je nutné připlatit 100% ceny pokoje.

CHECK-OUT

Po individuální dohodě a s ohledem na obsazenost je možný Late check-out až do 15:00 (bez příplatku). Pro Late check-out mezi 15:00 a 18:00 je nutné připlatit 50% ceny pokoje. Pro Late check-out po 18:00 je nutné připlatit 100% ceny pokoje.

K Vašemu pobytu neodmyslitelně patří

Pin It on Pinterest