• cs
  • en
  • ru

O nás

O nás

V precizně řešeném designovém prostředí hotelu St. Joseph Royal Regent nabízíme široké spektrum prvotřídních služeb. S vědomím, že skutečná úroveň hotelu se vždy skrývá především v jeho službách, neustále pracujeme na tom, abychom se i v tomto ohledu pohybovali mezi absolutní špičkou karlovarských hotelů. Naším cílem je poskytovat všem hostům profesionální servis a vytvořit jedinečnou atmosféru plnou pohody a klidu.

Chcete se stát členem našeho týmu?

Nabízíme stabilní práci v renomovaném čtyřhvězdičkovém hotelu se zajímavými benefity – stravování zdarma, příspěvek na dovolenou, příspěvek na kulturní akce, prémie dle prémiového řádu, jazykové kurzy atd.
Momentálně nabízíme pracovní pozice uvedené níže.

Technik / údržbář

Přijmeme údržbáře s praxí v hotelovém provozu.
Hledáme všestranného zaměstnance, nejlépe elektrikáře s osvědčením podle vyhlášky č. 50/1978 Sb.,
se znalostí obsluhy bazénové technologie.
Nabízíme práci v příjemném kolektivu se zajímavými benefity – stravování zdarma, příspěvek na dovolenou, příspěvek na kulturní akce a další.
Garantovaný mzdový růst v závislosti na pracovním nasazení.
Pracovní doba: krátký/dlouhý týden, 7:00 – 19:00 hod.
Mzdové rozpětí: 17.000 – 20.000
Nástup možný ihned.

Registrovaná zdravotní sestra

Přijmeme pro balneoprovoz zdravotní sestru s registrací.

Požadujeme odpovídající vzdělání podle zákona 96/2004 Sb., trestní bezúhonnost, flexibilitu, profesionální přístup a znalost RJ na komunikativní úrovni. Znalost dalších jazyků je výhodou.
Náplň práce:
poskytování léčebných procedur dle ordinace lékaře – elektroléčba , plynové injekce , střevní výplachy atd.
Nabízíme práci v příjemném kolektivu se zajímavými benefity – stravování zdarma, příspěvek na dovolenou, příspěvek na kulturní akce a další.
Garantovaný mzdový růst + prémie v závislosti na pracovním nasazení.
Mzda: 25.000,- Kč
Pracovní doba: 7:00 – 15:30 hod.
Nástup možný ihned

Spa Assistant

Přijmeme pro balneoprovoz pracovníka na pozici Spa assistant.
Požadujeme odpovídající vzdělání, trestní bezúhonnost, flexibilitu, profesionální přístup a znalost RJ na komunikativní úrovni. Znalost dalších jazyků je výhodou.
Náplň práce: administrativní práce, objednávky, časování procedur.
Nabízíme práci v příjemném kolektivu se zajímavými benefity – prémie stanovené vnitřním předpisem, stravování zdarma, příspěvek na dovolenou, příspěvek na kulturní akce a další.
Garantovaný mzdový růst v závislosti na pracovním nasazení.
Pracovní doba: krátký/dlouhý týden, 7:30 – 19:30 hod.
Mzda: 25.000,- Kč
Nástup možný ihned.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo máte zájem o nevypsanou pozici – obraťte se na nás na adrese: eva.ticha@royalregent.cz.

Poskytnutím osobních údajů dává uchazeč souhlas k jejich zpracování za účelem výběru a přijetí na příslušnou pracovní pozici. Archivace osobních údajů uchazečů bude probíhat po dobu trvání výběrového řízení. Uchazeč má právo na přístup k těmto informacím a také na jejich vymazání v souladu s Obecným nařízením na ochranu osobních údajů (GDPR).

K Vašemu pobytu neodmyslitelně patří

Který komfort vyhovuje Vám?

Pin It on Pinterest