Procedury Wellness & Relax | St. Joseph Royal Regent Hotel
 • cs
 • en
 • de
 • ru

Relaxační rituály ve vaší režii

Procedury Wellness & Relax

Dopřejte si chvíle klidu a uvolnění, ponořte se do tajů relaxačních rituálů a darujte si alespoň několik okamžiků, během kterých budete osvobozeni od svých problémů a starostí.

telefonní linka

otevírací doba

Zpestřete si svůj pobyt luxusní procedurou

V naší bohaté nabídce najdete různé druhy bylinných koupelí, luxusní masáže a jiné procedury.

Bylinné koupele

…z dubové kůry s termominerální vodou

Působí svíravě a protizánětlivě, odstraňuje nadměrné pocení, napomáhá při omrzlinách, mírných popáleninách a zklidňuje kožní záněty. Je tradičním prostředkem při problémech s hemeroidy.

…z levandule termominerální vodou

Příznivě působí při depresích, vyčerpanosti a pocitu psychického napětí. Příjemně vonící koupel z levandule celkově uvolní a zklidní organismus. Mírní bolesti hlavy.

…z rozmarýnu s termominerální vodou

Je vynikající jako povzbuzující koupel při melancholických stavech. Pomáhá povzbuzovat nervový systém a zmírňuje selhávání paměti. Je vhodná při revmatismu, artritidě a některých druzích bolesti hlavy. Lázeň není vhodná před spánkem.

…z heřmánku s termominerální vodou

Má protizánětlivý a hojivý účinek. Příznivě působí na mastné vlasy a pleť, brání tvoření jizev. Použití při lehkých popáleninách pokožky a těžko se hojících poranění.

…z přesličky s termominerální vodou

Je vynikající při bolestech zad, kloubů a při revmatických potížích. Použití při špatně se hojících ranách a vředech.

Medová koupel zvláčňující s termominerální vodou

Má příznivé účinky na podrážděnou pokožku, díky obsahu b-karotenu pomáhá po nadměrném slunění. Koupel je výtečná na nervozitu či neklidný spánek.

Ovocná koupel povzbuzující s termominerální vodou

Má regenerační a osvěžující účinky, je vhodná jako posilující koupel proti únavě.

Anticelutidní vinná koupel s termominerální vodou

Koupel obsahuje pravé červené víno v kombinaci s olejovou složkou – hroznovým/vinným olejem, který je zdrojem přírodních antioxidantů, které účinně odbourávají volné radikály, způsobující stárnutí pokožky a ztrátu elasticity. Koupel přitom zanechává příjemné osvěžující pocity, příjemnou vůni a jemnou, hedvábně vláčnou pokožku a účinně pomáhá v boji proti celulitidě. Červené víno dodává koupeli jemnou narůžovělou barvu.

Aroma masáž

K přípravě aromatického oleje se používá mandlový za studena lisovaný olej plný vitamínů, do kterého se dodávají přírodní éterické oleje. Silice pronikají během masáže kůží do těla a zároveň se inhalují, čímž se spojuje prožitek z vůně s ozdravnou silou doteku.

Antistres masáž celková

Jedná se o celkovou masáž, při které se využívají příjemné, klient nepociťuje nepříjemné vjemy, nejsou používané tepací hmaty, pohyby rukou vyženou z těla zlou náladu a stres. Cílem této masáže je co nejjednodušší nejrychlejší obnovení tělesného a duševního zdraví.

Manažerská masáž hlavy

Velmi příjemná relaxační masáž hlavy, vlasové části, šíje, která navozuje maximální uvolnění, snižuje napětí šíjových svalů, které jako první reagují na přemíru stresu.

Anticelulitidní zeštíhlující masáž se zábalem

Jedná se o přesnou kombinaci masážních hmatů, při kterých dochází k postupnému odstraňování celulitidy a vyhlazování pokožky. Aktivuje lymfu a napomáhá její detoxikační schopnosti (odplavování usazenin z podkoží). Masáž je prováděná v kombinaci se zábalem, ke kterému je používán přírodní čtyřsložkový termoaktivní přípravek Thermoiodosal.

Thermoiodosal obsahuje:

 • organický jód, který nabourává tukové polštářky
 • mořské řasy podporující odbourávání uložených tuků a vylučování odpadních látek z těla
 • morškou sůl povzbuzující látkovou výměnu
 • zázvor se skořicí způsobující thermoefekt – intenzivní zahřátí tkáně
Již po první proceduře jsou viditelné tyto účinky: redukce celulitidy, zlepšení kvality a pružnosti kůže (vyhlazení, zjemnění, vypnutí), remodelace postavy, zmenšení objemu (zeštíhlení v cm), zajištění dobrého pocitu a relaxace. Na tyto procedury je vhodnější přijít osprchovaná, aby se lépe vstřebávaly účinné látky do pokožky. Po masáži doporučujeme se několik hodin nesprchovat.

Čokoládová masáž se zábalem

Je výborná na vyhlazení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek či uvolnění ztuhlých svalů. Jde o působení kakaa obsaženého v čokoládě, které zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a volně stimulující. Theobromim obsažený v kakau působí podobně jako kofein, avšak ne tak silně. Má vliv na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. Procedura se skládá z peelingu, zábalu a masáže. Peeling pomerančovým olejem a himalájskou solí dle starověkého receptu zbaví Vaši pokožku nečistot, aby mohl být následně nanesen hřejivý čokoládový zábal, který Vašemu tělu dodá potřebné vitamíny a minerály. Po teplém zábalu Vás čeká závěrečná relaxační masáž čokoládovým krémem s výtažky vodního melounu bohatého na vitamín A, který příznivě působí proti stárnutí pokožky a vyživuje ji.

Čokoládová koupel

Unikátní koupel s minerální vodou. Koupel má relaxační účinky a blahodárně působí na pokožku a tělo jako celek. Kromě toho čokoládová lázeň prokazatelně přispívá k boji proti celulitidě.

Medová detoxikační masáž

Medová detoxikační masáž je perlou mezi masážemi. Zaměřuje se na oblast páteře, kde se nacházejí reflexní zóny spojené nervově s jednotlivými orgány. Masáží těchto zón dochází k posilování a léčbě příslušných orgánů. Je vhodná i jako prevence civilizačních chorob, jež s usazováním toxinů v těle souvisí. Med svou léčivou silou působí na organismus ve stresu, při vyčerpání, nespavosti, nervových poruchách i při stáří.

Medový sen

Představuje celkovou medovou masáž a vanu Kleopatra taktéž medovou. Med jako takový pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus.

Koupel Kleopatra

Teplota koupele je 34 – 37 °C, tato relaxační koupel je vhodná pro suchou pokožku. Je velice vyživující, příjemně voní (jedinečné aroma námi připravované). Pleť po té zůstává vláčná a jemná. Jedná se o směs syrovátky, éterických olejů a minerální vody. Při Kleopatře medové (Medový sen) se používají pouze medové oleje.

Indická masáž celého těla

 • Je vynikající prevencí před nemocemi a prostředkem k dosažení dobré fyzické kondice a psychické pohody.
 • Pomáhá zejména při bolestech hlavy a migrénách, při artritidě a ischiasu, při bolestech zad a při znecitlivění a paralýze.
 • Uvolňuje toxiny z kloubů, svalů a tkání, zvyšuje schopnost přijímání živin, uvolňuje energetické blokády, zvyšuje cirkulaci krve a lymfy, uvolňuje bolest svalů a kloubů, zlepšuje vylučování odpadů z těla,posiluje nervový systém, ulehčuje relaxaci a regeneraci, odstraňuje bolesti páteře a zvyšuje flexibilitu těla.
 • Při masáži dochází i k prokrvení vlasové pokožky hlavy, což povzbuzuje růst vlasů a jejich kvalitu. Poznáte tak mimo jiné tajemství krásných vlasů indických žen.
 • Při masáži se používá teplý kokosový olej.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

Havajská masáž Lomi Lomi

Tradiční masáž pocházející z Havajských ostrovů založená na rytmických technikách pocházejících z tradičních havajských tanců. Odstraňuje napětí ve svalech, zvyšuje pohybové schopnosti. Uvolňuje svalové bolesti, harmonizuje nervový systém. Pomáhá léčit neurózu, nespavost a migrény. Má také blahodárný vliv na pokožku.

Naše služby pro harmonii duše a těla

Hotel Royal Regent nabízí nejen lázeňské procedury, ale také například unikátní wellness centrum Skyland v nejvyšším patře hotelu, masážní salón Sambutan a kosmetický salon krásy Four Elements of Beauty.

Který komfort vyhovuje Vám?

Pin It on Pinterest