St. Joseph’s Spa | St. Joseph Royal Regent Hotel
  • cs
  • en
  • de
  • ru

Libo Lázeňskou Léčbu?

St. Joseph’s Spa

Špičkové lázeňské centrum St. Joseph’s Spa je chloubou karlovarského hotelu St. Joseph Royal Regent. Na ploše více než 350 m² je poskytována klientům skutečně prvotřídní lázeňská péče na té nejvyšší evropské úrovni. Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví je Hotel Royal Regent certifikován jako Nestátní Zdravotnické Zařízení s následnou lůžkovou péčí. Splňujeme tak přísné požadavky všech norem o zdravotní péči.

Do hotelu je přivedena unikátní vřídelní voda, která se využívá pro většinu nejen koupelových procedur.

.

metrů čtverečních

léčebných procedur

telefonní linka

Moderní lázeňský provoz v centru Karlových Varů

Centrum St. Joseph’s Spa bylo otevřeno v roce 2010 a pokračuje v těch nejlepších tradicích lázeňského hotelu Kurhaus St. Joseph, ve kterém se od roku 1889 s nezvyklou mírou úspěšnosti a pod patronací Svatého Josefa léčily tisíce klientů.

“Nikoli pouze léčit, nýbrž vyléčit“

Veškeré léčení v St. Joseph´s Spa je podřízeno naší hlavní filosofii, kterou lze trochu zjednodušeně formulovat do věty „nikoli pouze léčit, nýbrž vyléčit“.
Špičková úroveň léčení je garantována jak využíváním nejvzácnějšího přírodního léčebného zdroje Karlových Varů – termominerální vody, tak i moderním technickým vybavením, které ve spojení s dlouhodobě osvědčenými postupy, vytváří potřebný základ nejen pro tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu. Terapeutické přístroje by samy o sobě nebyly ničím, pokud by s nimi nepracoval tým špičkových odborníků. Ten je zajištěn především angažováním zkušených, prověřených a erudovaných pracovníků z řad lékařů a fyzioterapeutů, masérů a lázeňských či zdravotních sester. Třetím faktorem prvotřídního a ve svém důsledku vysoce úspěšného léčení je samozřejmě také nadstandardní přístup ke klientům, jejich individuálním přáním a potřebám.

Základní indikace

Kromě klasických karlovarských indikací, jakými jsou gastroenterologická onemocnění a poruchy látkové výměny, se balneoprovoz St.Joseph’s Spa zaměřuje i na léčbu nadváhy a nemoci pohybového ústrojí, zejména pak onemocnění páteře a bolestí zad. K úspěšné léčbě těchto nemocí se využívají jak tradiční postupy opřené o maximální využívání zdejších unikátních přírodních léčivých zdrojů, tak i ověřené metody moderní medicíny a v neposlední řadě uplatňujeme i vlastní know-how našich zkušených lékařů a terapeutů.

Léčebné procedury

K základní léčbě St.Joseph’s Spa je využíváno v závislosti od konkrétní indikace a diagnózy komplexní spektrum více než třiceti léčebných metod a procedur. V průběhu pobytu lze dále využívat procedury z široké nabídky nadstandardní a doplňkové léčby, v jejímž rámci se v St.Joseph’s Spa zaměřujeme nejen na rozšířenou nabídku léčebných procedur, ale také na procedury relaxační a léčebně-estetické.

Hlavní procedury

Základ lázeňské léčby a léčebného plánu

Vedlejší procedury

Doplňují základní strukturu léčebného plánu

Další procedury

Procedury nezařazené do hotelových balíčků

Wellness & Relax

Léčebně-estetické a relaxační procedury

Běžně prováděné lékařské úkony

V St. Joseph´s Spa provádíme širokou škálu lékařských úkonů, především:
5

EKG

5

Gerovital

5

Glykemie

5

Ortopedické vyšetření

5

Urologické vyšetření + sonografie

5

Diabetologické vyšetření

5

Endokrinologie

5

Sonografie

5

Denzitometrie a další

Komplexní lázeňská léčba

Komplexní lázeňská péče pro dospělé

V rámci programu komplexní lázeňské péče má klient zaplaceno 17 procedur týdně (6 hlavních a 11 vedlejších) vč. 1 lékařského vyšetření týdně. Po dohodě s ošetřujícím lékařem je samozřejmě možné si za příslušný doplatek rozšířit počet a spektrum čerpaných procedur či vyšetření a lékařských konzultací.

Screening zdarma

Všem klientům léčícím se nejméně 11 nocí (tj. 12 dní) nabízíme základní laboratorní screening v balíčku zdarma.

Komplexní lázeňská péče pro děti od 6 let

V St.Joseph’s Spa poskytuje kvalifikovanou léčbu i pro děti od 6 let, a to za pomoci specializovaného dětského lékaře – pediatra, který je zárukou smysluplného a úspěšného léčení dětí, aniž by vzniklo riziko poškození vyvíjejícího se dětského organismu. Týdenní léčebný program dětí do 12 let obsahuje 10 procedur a i zde – stejně jako u dospělých – lze počet procedur po dohodě s lékařem rozšířit. Dolní hranice není striktně stanovena, ale doporučujeme léčit děti od 6 let. Děti starší 12 let budou léčeny jako dospělí.

Který komfort vyhovuje Vám?

Pin It on Pinterest