• cs
  • en
  • de
  • ru

Mayflower – místo, kde můžete mlsat

Restaurant MayFlower

Prostorná restaurace je, tak jako celý hotel, zařízena v moderním stylu. Nabízí komfortní posezení u vkusně prostřených stolů a profesionální obsluhu. V létě je restaurace propojena se slunnou terasou.

metrů čtverečních

míst na terase

telefonní linka

Restaurant, který tančí v rytmu hostů

Prohlédněte si fotogalerii restaurace Mayflower a zaposlouchejte se do tónů romantického klavíru nebo se nechte vtáhnout do rytmu tradičního flašinetáře.

Opravdu pestrá nabídka

Veškeré stravování probíhá formou bohatého bufetu – švédských stolů – kde si z široké nabídky vybere skutečně každý. Nabídka teplých jídel je pestrá a bohatá, hosté mají na výběr z několika hlavních chodů, pestrého salátovéhou koutu a mlsné jazýčky potěší domácí zákusky nebo poháry. Příjemným zpestřením jsou pravidelně pořádané večery s živou hudební produkcí či tematické večery. Nutriční specialista dokáže sestavit individuální dietní stravování podle dietního plánu. Nabídka vín je stejná jako na lobby baru a zahrnuje vína od společnosti Vinofol.

Pravidelné koncerty a hudební představení

Úterý

Úterní večery v restauraci Mayflower zpestřuje živý klavírní doprovod. Pro dokonale romantický večer.

Středa

Hostům se při pravidelně pořádaných večerech nabízí jedinečná příležitost ochutnat tradiční české pokrmy a speciality za doprovodu staročeského flašinetáře.

Čtvrtek

Při čtvrtečních večerech se můžete zaposlouchat do zvučných tónů kytary Antonína Zíta.

Neděle

Nedělní večery „Letem světem“ patří vynikající zpěvačce Kateřině Bodlákové, hosté si v jejím podání mohou poslechnout známé melodie z celého světa.

Snídaně

7:30-10:00

Obědy

12:00-14:30

Večeře

18:00-21:00

Menu pro každý den připravujeme vždy z čerstvých a kvalitních místních surovin s důrazem na vyváženost stravy. Dáváme si záležet na tom, aby každá varianta byla pro naše hosty lahodným zážitkem, a ti si vždy odnášeli nezapomenutelný zážitek z lahodného jídla. Zdeněk Steininger

šéfkuchař

Rádi Vás obsloužíme také zde

Hotel Royal Regent nabízí nejen restauraci Mayflower, ale také bar Regent’s Club, salónek Esquire a v sousedství bazénu bar Skyland.

Který komfort vyhovuje Vám?

Pin It on Pinterest