Wellness s vířivkou ve výšinách

Skyland

Velmi příjemným doplňkem léčení v hotelu Royal Regent je každodenní relaxace v unikátním wellness centru Skyland, které se rozprostírá po celém nejvyšším patře hotelu. K dispozici je finská sauna, parní sauna a mořská sauna, ledová lázeň, jacuzzi, to vše s přímým výhledem na lázeňské centrum. Hlavním lákadlem je však velký bazén o rozměrech 15 x 6 metrů pod prosklenou střechou. A nechybí ani odpočinková zóna s barem.

sauny

rozměr bazénu (m)

telefonní linka

Už jste někdy plavali tak blízko hvězdám?

Bazén v nejvyšším patře hotelu s protiproudem a vodopády nabízí jediněčné místo pro Vaši relaxaci. Díky prosklenému stropu takřka pod širou oblohou.

Časové schéma služeb Skylandu

Vedle níže uvedených služeb nabízí wellness centrum také bazénové atrakce, které trvají vždy 10 minut a začínají každý den v 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 17:00, 18:00 a 19:00 hodin.

Bazén

9:00-21:00

Whirlpool

9:00-20:00*

*od 14:00 do 17:30 je whirlpool uzavřen

Sauny

14:00-21:00


Tři sauny

Finská sauna

Teplota vzduchu se pohybuje mezi 75° a 90° C. Vlhkost vzduchu 20 až 35 % se vytváří poléváním rozpálených kamenů

Parní sauna

Teplota vzduchu se pohybuje mezi 40-60° C a vlhkost vzduchu je 40 až 65 %. Pára je vhodná k inhalaci a obsahuje výpary z bylinek nebo esenciálních olejů, dobře se prokrvuje pokožka.
Omlouváme se, ale tato sauna je z důvodu výměny technologie dočasně mimo provoz.

Mořská sauna

Teplota vzduchu se pohybuje jen okolo 35° C a klima podobné mořskému má blahodárné účinky na dýchací cesty. K přípravě se používá koncentrovaná mořská sůl.

Whirlpool a ledová lázeň

Voda je skvělým rehabilitačním prostředkem. Ponořením se do vířivé vany si dopřejete skvělou relaxaci, masážní trysky zaručují prokrvení namáhaných svalů celého těla. Ve vodě o teplotě kolem 35° C dochází k regeneraci šlach a kloubů, uvolnění mysli, odbourání úzkosti, napětí a deprese.
Stimuluje se imunní systém, celé tělo příjemně relaxuje a dochází k navození jedinečné atmosféry. K účelné masáži pomocí vířivých proudů patří i fáze oddechu, která slouží na zpracování podnětů.

Nádherná terasa s barem

Pověstnou třešničkou na dortu celého centra je nejvýše položená wellness terasa v Karlových Varech s nádherným výhledem a možností celodenní relaxace na slunci i ve stínu. Pravoslavný kostel, Dianu, Tři kříže, Westend a další zajímavosti budete mít jako na dlani. Navíc si můžete v přilehlém baru Skyland objednat příjemné osvěžení v podobě koktejlu nebo sladký zákusek.
Detail

Další naše služby pro harmonii duše a těla

Hotel Royal Regent nabízí wellness centrum Skyland, ale také posilovnu s tělovičnou Fitness + Gym, kosmetický salon krásy Four Elements of Beauty a masážní salon Sambutan.

Který komfort vyhovuje Vám?

Pin It on Pinterest