About Us

O nás

V precizně řešeném designovém prostředí hotelu St. Joseph Royal Regent nabízíme široké spektrum prvotřídních služeb. S vědomím, že skutečná úroveň hotelu se vždy skrývá především v jeho službách, neustále pracujeme na tom, abychom se i v tomto ohledu pohybovali mezi absolutní špičkou karlovarských hotelů. Naším cílem je poskytovat všem hostům profesionální servis a vytvořit jedinečnou atmosféru plnou pohody a klidu.

Chcete se stát členem našeho týmu?

Nabízíme stabilní práci v renomovaném čtyřhvězdičkovém hotelu se zajímavými benefity – stravování zdarma, příspěvek na dovolenou, příspěvek na kulturní akce, prémie dle prémiového řádu, jazykové kurzy atd.
V současné době hledáme kolegy na následující pozice:

Servírka
Do našeho mladého kolektivu hledáme usměvavou, spolehlivou a pracovitou servírku. Příjemný vzhled a vystupování podmínkou, znalost jazyků vítaná. Nevyučené zaučíme!
Údržbář
Přijmeme údržbáře s praxí v hotelovém provozu. Hledáme všestranného zaměstnance, nejlépe elektrikáře s osvědčením
podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., se znalostí obsluhy bazénové technologie.
Kuchař/kuchařka
Požadujeme znalost přípravy předkrmů a salátů a jejich moderní prezentaci, kreativní přístup a schopnost přizpůsobovat se aktuálním potřebám kuchyně.
Pokojská
Přijmeme 2 x pokojskou.
1x krátký/dlouhý týden – 8:00 – 20:00 hod.
1x po – pá 8 – 16:30 (po dohodě lze pracovní směnu upravit).
V případě zájmu o některou z nabízených pozic nebo jinou pozici, pošlete nám svůj životopis na e-mail: vladimira.andrlova@royalregent.cz.

Který komfort vyhovuje Vám?

Pin It on Pinterest